O FIRMIE

MSC Meble Swarzędz

Ta strona internetowa jest platformą informacyjną, dającą uogólniony pogląd na asortyment meblowy dostępny w naszym CENTRUM MEBLOWYM. Nie stanowi ona oferty handlowej w rozumieniu prawa. Nie jest również sklepem internetowym. Ewentualne rozbieżności cenowe i asortymentowe mogące się pojawić na stronie www. będące efektem pomyłek, niedopatrzeń lub trudności administracyjnych nie mogą być podstawą ewentualnych roszczeń naszych klientów.

 

MSC Meble Swarzędz


Nasza firma istnieje na rynku od 1993 roku. Specjalizujemy się w produkcji mebli tapicerowanych i posiadamy jedną z najbogatszych na polskim rynku meblowym ofertę asortymentową: narożniki, kanapy, sofy, fotele, tapczany, pufy. Każdy z produkowanych przez nas mebli jesteśmy gotowi dopasować do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno jeśli chodzi o gabaryty jak i kolorystykę i rodzaje tkanin (w ofercie ok. 1500 materiałów obiciowych). Stosujemy najwyższej jakości materiały i nowoczesne technologie. Oferujemy bogate wzornictwo mebli i krótkie terminy realizacji zamówień. Firma nasza zajmuje się również renowacją mebli używanych, naprawami i serwisem pogwarancyjnym.

Oferujemy naszym klientom Polskie meble, oraz meble Swarzędzkie.W 2011 roku powstał nasz własny salon sprzedaży – CENTRUM MEBLOWE PRODUCENTA – w którym to znajdą Państwo pełną ofertę naszych produktów mebli tapicerowanych . Aby uzupełnić ofertę sprzedażową naszego centrum meblowego podjęliśmy współpracę z wiodącymi producentami mebli skrzyniowych w Polsce. Posiadamy pełną ofertę takich renomowanych marek jak FORTE, BOGFRAN, GAŁA, STOLAR, ML MEBLE, MRIDEX,  i wielu innych.Wszystko to są polskie meble.

PRODUKUJEMY DOBREJ JAKOŚCI PRODUKTY , A CO WAŻNE TEŻ TANIE MEBLE TAPICEROWANE.


 

 

CENTRUM MEBLOWE PRODUCENTA jest czynne

od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 20.00 oraz w niedzielę handlowe od 10.00 do 17.00.

 

 

 

KUPUJ MEBLE NA RATY!

 

 

W naszym salonie istnieje możliwość zakupu mebli w systemie ratalnym za pośrednictwem BANKÓW:

 

CREDIT AGRICOLE, SANTANDER BANK oraz ALIOR BANK

To Top